Image

CO OFERUJEMY?Zajmujemy się produkcją urządzeń laserowych wykorzystywanych do znakowania oraz głębokiego grawerowania. Wyróżnia nas budowanie maszyn od podstaw z wykorzystaniem komponentów czołowych producentów. Tworzymy maszyny od projektu przez gotowy produkt po unikalne oprogramowanie, a w tym procesie najważniejsze są dla nas ich wydajność oraz niezawodność. Dbamy też o to, by były one łatwe w użytkowaniu. Zapraszamy do kontaktu – przekonaj się, co możemy zrobić dla Twojej firmy!

Spektrum możliwościDOSTARCZAMY KOMPLETNE ROZWIĄZANIA

Wysokiej jakości komponenty

Współpracujemy z dostawcami najlepszych komponentów dostępnych na rynku.
icon home5

Własne oprogramowanie

Nie jesteśmy tylko integratorem, który składa maszyny jak klocki i dołącza do nich oprogramowanie innego producenta. Piszemy dedykowane oprogramowanie od zera, które tworzy spójną całość z urządzeniem. Przy projektowaniu oprogramowania przyjmujemy perspektywę użytkownika urządzenia, co skutkuje jego niesamowicie intuicyjną obsługą.
icon home5
icon home5

Nowoczesny design

Piękno naszych maszyn tkwi nie tylko w ich wnętrzu. Przywiązujemy dużą uwagę do estetyki, czego efektem jest nowoczesny design naszych produktów.
icon home5

Doskonałe narzędzia

Dobre narzędzia to podstawa do stworzenia doskonałych produktów. Nasza firma dysponuje stale rozwijającym się parkiem maszynowym. Projekty 3D naszych urządzeń powstają w najlepszym na świecie środowisku CATIA V5. Precyzję wykonania podzespołów zapewniają obrabiarki firmy Mazak.
Image

Jesteśmy otwarci na najnowsze technologieŚledzimy cały czas rynek nowych technologii, uczestniczymy w konferencjach naukowych, targach, szkoleniach. Dążymy do tego, aby oferowane przez nas urządzenia były zawsze na czasie. Młody i ambitny zespół przenosi produkowane maszyny na inny poziom, kierując się wizją z lat dwudziestych XXI wieku. Mamy świeże spojrzenie na urządzenia przemysłowe. Uczestniczymy we wprowadzaniu Przemysłu 4.0. Działamy w obszarze Internetu rzeczy (ang. Internet of Things – IoT).

Produkcja
urządzeń laserowych
icon home2
 
Wyjątkowa precyzja

Wyjątkowa precyzja

icon intro1 firma
Dbałość o szczegóły na każdym etapie produkcji oraz staranny dobór podzespołów skutkują uzyskaniem wysokiej jakości produktu końcowego.
|
Zobacz ofertę
Przejrzysta obsługa

Przejrzysta obsługa

infografika3
Przyjazny interfejs użytkownika i intuicyjne oprogramowanie naszych maszyn przekładają się na wyjątkową wygodę pracy z urządzeniem oraz prosty do nauki program.
|
Zobacz ofertę