Image

Marka IgnisWyższy poziom obróbki laserowej

Marka IGNIS, będąca własnością firmy GNG s.c., powstała z myślą o przeniesieniu urządzeń laserowych na wyższy poziom. Jej logo sygnowane są urządzenia laserowe służące do znakowania oraz głębokiego grawerowania. Wszystkie maszyny produkowane są w Polsce, a oferta marki stale się powiększa.

Image

NOWA JAKOŚĆ NA RYNKUProdukty oferowane przez konkurencję z Dalekiego Wschodu zaburzają obraz tego, jak powinna wyglądać dobrze wykonana obróbka z wykorzystaniem lasera. Gotowe, mało funkcjonalne oprogramowanie, niestabilna obróbka, problematyczny serwis, mała dostępność części zamiennych, niska ergonomia – tego nie doświadczysz przy produktach marki IGNIS. Nasza firma nie jest importerem, ale producentem, który bierze pełną odpowiedzialność za urządzenia i stawia sobie za cel zadowolenie klienta z produktu końcowego. Wprowadzamy na rynek nową jakość.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ OFEROWANYCH MASZYN

ico15

Kompletne

rozwiązania

Marka IGNIS to symbioza oprogramowania z urządzeniem. Nasze maszyny cechują się wysoką ergonomią pracy i łatwością obsługi. Ich konstrukcja zawsze zapewnia jak najlepszy dostęp do przestrzeni roboczej z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

ico6

Magia

Oprogramowania

Marka IGNIS zapewnia dedykowane oprogramowanie do każdej maszyny. Wiemy, jak ważny jest czas przygotowania produkcji w kontekście tworzenia przewagi konkurencyjnej firmy. Nawet najlepsze parametry maszyny nie wystarczą, jeżeli oprogramowanie nie pozwala na szybkie wdrożenie produkcji.

ico7

Merytoryczne

doradztwo

Mnogość parametrów urządzeń laserowych może przyprawić o zawrót głowy. Dlatego oferujemy naszym klientom także merytoryczną pomoc w zakresie doboru urządzenia.

ico8
Dopasowana
oferta

Jesteśmy otwarci na sugestie dotyczące urządzeń laserowych, których nie mamy w ofercie. Nie boimy się wyzwań i chętnie stworzymy nową maszynę dopasowaną do potrzeb klienta.